99 відгуків
Оптовый магазин электроники Hi-tech
+380 (93) 318-63-63

дропшиппинг постачальники для інтернет-магазину

дропшиппинг постачальники для інтернет-магазину
ДРОПШИППИНГ
Для замовлень по дропшиппингу добавляйтесь в групу
https://invite.viber.com/g2=AQByWz8T9%2Bx8m0pU9trTq65y%2BKo46NPNO3q1i1TB%2FXqqT9upxEZNU%2Fk6Qv76LI%2FB
Телефон/вайбер 050 578 5158
Ми пропонуємо унікальну можливість продавати наші товари на своєму сайті, аукціоні або дошках оголошень зі своєю націнкою. Вам не треба вкладати гроші на закупівлю товару. Вам не треба займатися відправкою товару. Ми запакуємо і відправимо прямо вашому клієнту. Ваш клієнт буде думати, що посилку відправили йому саме ви.
Як мені заробляти у вашій компанії?
1. Пройдіть швидку реєстрацію на нашому сайті, скачайте анкету та надішліть нам на електронну адресу hi.tech.odessa@gmail.com Анкета онлайн 2. Копіюйте з нашого сайту опису і фото товарів або скористайтеся імпортом товару (імпорт товару надаємо в будь-якому зручному форматі).
3. Розміщуйте наші товари на своєму сайті або дошках оголошень зі своєю націнкою
4. Чекайте замовлення
5. Отримавши замовлення, перейдіть на наш сайт, знайдіть на сайті потрібний товар і додайте його в корзину. Перейшовши у кошик, оформіть замовлення вказуючи контактні дані вашого покупця та суму, за яку ви продаєте товар, або відпишіть всі дані на нашу електронну адресу .
6. Ми запакуємо і відправимо товар прямо вашому покупцеві
7. Після отримання грошей (післяплати) від вашого покупця, щотижня по середах ми виплачуємо ваш заробіток на банківську карту.
Скільки можна заробити?
Меж заробітку немає. Все залежить від вашого бажання працювати. Наприклад, в середньому наші партнери ставлять націнку на один товар від 50 грн ― 200 грн. Взявши калькулятор можна підрахувати приблизний заробіток
Які способи оплати?
Оплата при отриманні:
Післяплатою відправляємо Новою поштою та Укрпоштою. При оформленні замовлення, в графі вартості товару, вказуєте суму за яку необхідно продати товар.
Передоплата на картку Приват банку:
Тут все набагато простіше. Якщо Ваш покупець сплатив всю вартість товару на Ваш банківський рахунок, Ви оплачуєте нам тільки ту суму, за яку ми продаємо товар. Таким чином, різниця залишається на вашому банківському рахунку.
Які способи доставки доступні?
1. Нова пошта (передплата чи наложений платіж)
2. Укрпошта (передплата чи наложений платіж) 3. Інтайм. 4. Даймекс 5. і т. д.
Як швидко буде відправлений товар?
Товары находятся в Украине г.Одесса на нашем складе и отправляются ежедневно с 13:00 до 14:00 в рабочие дни. Если заказ поступил после 14:00, то отправка будет на следующий рабочий день. После отправки товара, на Ваш электронный ящик поступит письмо с номером Товарно-транспортной накладной (ТТН), который Вы должны сообщить вашему покупателю.
Время доставки Новой почтой: 1-3 дня. Укрпочтой: 3 дня.
Когда я получу свой заработок?
Мы выплачиваем деньги еженедельно по средам. После получения денег от вашего покупателя, в ближайшую среду мы перечислим Ваш заработок на Вашу карту Приват банка. Отчет по выплатам отправим на Ваш электронный ящик, который был указан при регистрации на сайте.
Какие есть риски в этой работе?
Рисков как таковых нет. Всю ответственность за товар и гарантийное обслуживание мы берем на себя. Единственный риск, это когда покупатель не приходит за посылкой в почтовое отделение. Так, как Вы являетесь продавцом нашего товара, и все переговоры с покупателем осуществляете Вы, то вся ответственность за успешное завершение сделки лежит на Вас. Это означает, если покупатель не забирает товар с почтового отделения, то расходы на почтовую пересылку в обе стороны лежат на Вас. У найближчу середу, при нарахуванні Вам зарплати, ми віднімемо з Вашого заробітку вартість пересилки не забраного товару в обидві сторони. І про це напишемо звіт на електронну пошту.
Партнерська програма Дропшиппинг для торговельних майданчиків та інтернет магазинів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner